Nowa linia produktów – NEOACCENT

marzec 3rd, 2014

TOSHIBA NEOACCENT –  nowość od AVC Lighting.

Informujemy o wprowadzeniu na rynek nowej linii produktów TOSHIBA  NEOACCENT  – przeznaczonych do oświetlenia sklepowego.

Minimalistyczne wzornictwo oraz precyzyjne wykonanie przy użyciu najnowocześniejszych technologii i profesjonalnych rozwiązań to wyznaczniki oferowanych produktów AVC Lighting. Dedykowana szczególnie dla sklepów i aplikacji sprzedażowych linia TOSHIBA NEOACCENT umożliwia mocne i precyzyjne oświetlenie punktowe oraz kombinację różnego sposobu montowania oświetlenia w jeden spójny design. To jedne z najważniejszych zalet nowych produktów, ale nie wszystkie! Trzy kąty świecenia: 15 °, 25 °, 35 °, możliwość ściemniania, zamiennik 1 x 20W i 1 x 35W systemu HID oraz skuteczność strumienia świetlnego wynosząca do 81 lm/W – to szczegóły, o których warto pamiętać.

Nowa linia oferuje trzy modele produktów:

NEOACCENT Tracklight

Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi doskonale dopasowuje się do różnej architektury wewnętrznej i umożliwia optymalne odprowadzenie ciepła. Przy strumieniu świetlnym aż do 2600 lm NEOACCENT może skutecznie zastąpić 35W system HID.

NEOACCENT Extractable

Downlight doskonale integruje się z różnymi układami sufitów, jego unikalna konstrukcja zapewnia optymalne odprowadzanie ciepła. Specjalna technologia soczewek z serii NEOACCENT zapewnia bardzo precyzyjny i efektywny rozsył światła.

NEOACCENT Battery

Oferuje dynamiczny design, mocne akcenty oraz pełną elastyczność, aby umożliwić ponadczasowe, wysokiej jakości oświetlenie oparte o diody LED. Podstawą opraw Battery są różnorodne ramy montażowe, które mogą być indywidualnie wyposażone w dpowiednie źródła światła. Typ pojedynczy, podwójny lub potrójny pozwalają stworzyć zoptymalizowany i elastyczny system oświetlenia w różnych pomieszczeniach.

Toshiba Neoaccent Battery

Toshiba Neoaccent Battery

toshiba neoaccent tracklight

Toshiba Neoaccent Tracklight

Toshiba Neoaccent Excractable

Toshiba Neoaccent Excractable

Model Tracklight przeznaczony jest do montażu w torach 3-obwodowych, natomiast modele Extractable i Battery posiadają możliwość wpuszczania w instalację sufitową.

Partnerzy

partnerzy avc lighting

Katalog

katalog produktow toshiba LEd

Produkty

 produkty toshiba LEd -  AVC Lighting

Newsletter

mailing toshiba LEd - AVC Lighting