AVC oficjalnym dystrybutorem Toshiba w Polsce

sierpień 20th, 2013

Toshiba, światowy lider zaawansowanych technologii oraz działań dotyczących ochrony środowiska podpisał umowę z AVC Lighting Sp. z o.o. z Jeleniej Góry. Na podstawie zapisów umowy firma AVC Lighting jest wyłącznym oficjalnym dystrybutorem produktów i systemów oświetleniowych Toshiba w Polsce.

Doświadczenie i innowacyjność firmy Toshiba, mające ponad 120 lat tradycji, gwarantują dostępność w Polsce szerokiej gamy efektywnych produktów oświetleniowych LED tego producenta. Oferta Toshiba Leading Innovation to źródła światła – zamienniki żarówek tradycyjnych, reflektorowych, GU10 i MR16 oraz popularnych świetlówek kompaktowych, ale także oprawy oświetleniowe – downlighty, oprawy rastrowe, reflektory LED, oprawy uliczne, aż do kompletnych systemów oświetlenia architektonicznego. Dzięki tak szerokiej ofercie Toshiba dociera do szerokiej gamy klientów. Produkty Toshiba Leading Innovation posiadają jedne z najlepszych parametrów technicznych, potwierdzone wieloma niezależnymi badaniami w renomowanych laboratoriach.

toshiba

Oprócz dostaw produktów najwyższej jakości, jednym z priorytetowych działań Toshiba Leading Innovation na rynku polskim jest także zapewnienie wsparcia projektowego i doradczego w każdym obszarze wykorzystywania oświetlenia.

8137

Podpisując umowę dystrybucyjną z firmą AVC Lighting, Toshiba dołączyła do największych światowych producentów systemów oświetleniowych obecnych na rynku polskim.

Partnerzy

partnerzy avc lighting

Katalog

katalog produktow toshiba LEd

Produkty

 produkty toshiba LEd -  AVC Lighting

Newsletter

mailing toshiba LEd - AVC Lighting